صفحه اصلی ثبت نام و خرید اینترنتی امکانات سامانه تعرفه ها قوانین و مقررات درباره ما تماس با ما
ورود

کلمه شناسایی:
کلمه عبور:
فراموشی کلمه عبور
فراموشی کلمه شناسایی

برخی از مشتریان ما

خانه مهر بازنشستگان کشوری نیشابور

زبانسرا نیشابور

شرکت شادیاخ گستر

فروشگاه صحرانورد

گروه صنعتی هدایت

کاکتوس

کانون تبلیغات مهرگان

مسجد باقرالعلوم نیشابور

فروشگاه 7040book

حوزه علمیه حضرت ولیعصر تبریز

تماس با ما

شماره پیامک
50002819807

رایانامه
info[At)shenidisms{dot}ir
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
قوانین و مقررات

*پیامک هایی که نیازمند مجوز می باشند
کلیه مجوزها به طور خاص حوزه بهداشتی و پزشکی ابتدا می بایستی در دفترخانه اسناد رسمی کپی برابر اصل شود و سپس ارائه گردد. بدیهی است شرکت در جهت بررسی اصالت مجوز، استعلام های لازم را انجام خواهد داد مؤکداً اعلام می دارد کلیه مسئولیت های قانونی از قبیل استفاده از وب سرویس های سیستم و سامانه ارسال پیامک به عهده متقاضی و ارسال کننده پیامک می باشد (دریافت تقاضا نامه کتبی از متقاضی ارسال الزامی می باشد.)

به منظور صیانت از حریم شخصی مشترکین ، ارسال هرگونه پیامک با موضوعات زیر مطلقا ممنوع می باشد؛
1. تبلیغ و اطلاع رسانی هرگونه محصولات و خدمات مرتبط با امور جنسی 2. تبلیغ و اطلاع رسانی خدمات و محصولات آرایشی و زیبایی 3. تبلیغ و اطلع رسانی مراکز زیبایی و آرایشگاه ها 4. تبلیغ و اطلاع رسانی هرگونه محصول یا خدمت ویژه بزرگسالان عدم رعایت مفاد دو اطلاعیه اعلام شده ،مشمول جرائم مالی،قطع ارتباط و در نهایت فسخ قرارداد خواهد گردید .

نظر به اینکه مسئولیت پاسخگویی به شکایات مشترکین از جمله مسئولیت آثار سو،ناشی از ارسال پیام برای مشترکین و پاسخگویی معضلات و نارضایتی تمام شاکیان اعم از مشترکین و اشخاص ثالث و جبران خسارات آنان و پاسخگوئی در برابر دستگاههای بازرسی و نظارتی انحصارا بر عهده آن شرکت است و نیز در این گونه موارد همراه اول نیز می تواند جز، معترضین باشد و در صورت شکایت مشترکین تائید همراه اول, مشترکان محترم موظف به اجرای اقدامات لازمه در این خصوص می باشد. لذا مقتضی است نسبت به انجام موارد ذیل سریعاً اقدام مقتضی صورت پذیرد. - قطع سریع شماره پیامک های که اقدام به نشر محتواهای ذیل نمایند و پاسخگویی حقوقی مربوط به دارندگان شماره پیامک و شرکتهای طرف ثالث متخلف: a) محتواهای مربوط به کالاها و خدمات ممنوعه , غیرقانونی و غیر مجاز b) محتواهای غیر اخلاقی و غیر مجاز با محتوای جنسی c) محتواهای مربوط به مبارزات انتخاباتی بر علیه یک یا چند کاندیدا d) محتواهای مربوط به جعل اخبار و ارسال اطلاعات غلط e) محتوا مربوطه نمی بایست خلاف و مغایر با اصول و مبانی دین اسلام و قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد. f) محتوای مربوطه نمی بایست باعث تشویش اذهان عمومی و اخلاق حسنه شود.

طراحی و اجرا توسط: شرکت رایان شایان 1393-1394